Щомісяця ФССУ виплачує понад 1 мільярд гривень лікарняних і декретних допомог

Дата: 21.12.2022 17:10

Виплати допомог за лікарняними і по вагітності та пологах не призупинялись Фондом соціального страхування України ні на день навіть з початком повномасштабного вторгнення. Зокрема, кошти за лікарняними отримують внутрішньо переміщені особи, евакуйовані за кордон працівники та українці, чиї роботодавці не можуть виконати стандартну процедуру призначення допомоги через бойові дії.

Щомісяця ФССУ виплачує понад один мільярд гривень допомог по тимчасовій втраті працездатності і по вагітності та пологах. З початку року українці вже отримали від Фонду 14,5 мільярда гривень таких виплат – гроші нараховані для 2,1 мільйона застрахованих осіб.

З них для 2 мільйонів осіб виплачено 10,3 мільярда гривень лікарняних. Декретні допомоги профінансовані для 96 тисяч українок на суму 4,2 мільярда гривень.

Слідкуйте за станом фінансування своїх лікарняних у телеграм-каналі: https://t.me/socialfund. Канал було створено та верифіковано Фондом соціального страхування України, аби надавати оперативну та докладну інформацію про всі напрями фінансування – це дозволяє ФССУ бути прозорим, а застрахованим особам слідкувати за ходом виплат.