ХОРОВИЙ КОЛЕКТИВ БІЛОБОЖНИЦЬКОГО СБК ПРОВІВ КОНЦЕРТ ДЛЯ ВИМУШЕНИХ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

Дата: 20.12.2022 14:53

27 листопада у актовій залі Бучацької єпархії УГКЦ м. Чортків учасники художньої самодіяльності Білобожницької громади провели концерт для людей, які вимушені були покинути свої домівки під натиском російських окупантів.

Щемлива концертна програма умістила в собі короткий екскурс болісними сторінками історії, на яких багряними плямами проступають жахливі злочини, зокрема депортації одвічно ворожого московського режиму спрямовані не лише проти нашого, а й проти інших мирних народів.

Захід відбувся з благословення Протосинкела отця Володимира Заболотного.

На концерті була присутня комісія з Тернопільського методичного кабінету у складі директора обласного методичного центру народної творчості, заслуженого артиста України Володимира ВЕРМІНСЬКОГО, провідного методиста хорового жанру Івана ВИСПІНСЬКОГО та завідуючої відділом народної творчості Людмили ПІТИК з метою перегляду хорового колективу «ВІДГОМІН» на предмет присвоєння йому звання «народний аматорський хор».

Також на заході був присутній голова Білобожницької сільської ради Віктор ШЕПЕТА, який звернувся до присутніх висловлюючи позитивні враження та підтримку присутнім вимушеним переселенцям.

Щира подяка за фінансову допомогу хоровому колективу меценатам, які також розділили неповторну атмосферу даного концерту, а саме: депутату обласної ради, директору ПАП «ДЗВІН» Василю ГРАДОВОМУ та директору СГ ТзОВ «Ласковецький Бровар» Івану ГРОШКО.

Дякуємо усім, хто прийняв участь у цьому фантастичному заході та прожив цю мить, яка викликає у серці нестерпний біль поколінь та разом з тим вселяє надію у довгоочікувану перемогу, мир, злагоду та Божу благодать на нашій землі!

Єднаймося задля перемоги!

Слава Україні!