ПЛАН ДІЯЛЬНОСТІ БІЛОБОЖНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ З ПІДГОТОВКИ ПРОЄКТІВ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ НА 2023 РІК

Дата: 21.12.2022 08:51

12 грудня 2022 року відбулась Шістнадцята позачергова сесія Білобожницької сільської ради Восьмого скликання.

Керуючись п. 7 частини першої ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами), ст. ст. 7,13,32 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» (зі змінами), з метою впорядкування діяльності сільської  ради з підготовки регуляторних актів, що діють у сфері господарської діяльності, враховуючи рекомендації постійної комісії сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва від 12 грудня 2022 року, Білобожницька сільська рада вирішила затвердити План діяльності Білобожницької сільської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2023 рік.

Детальніше ознайомитись із РІШЕННЯМ можна за посиланням: https://bilobozhnicka-gromada.gov.ua/pro-plan-diyalnosti-bilobozhnickoi-silskoi-radi-z-pidgotovki-proektiv-regulyatornih-aktiv-na-2023-rik-16-52-13-15-12-2022/