У ДЖУРИНІ ПРОКЛАДЕНО ПІШОХІДНУ ДОРІЖКУ

Дата: 27.11.2022 17:36

Фото без опису   Фото без опису

Однією з нагальних проблем в селі Джурин було вирішення питання пішохідної доріжки між храмами.

Оскільки дана доріжка була в непридатному стані, більшість людей ходили по дорозі при цьому наражаючись на небезпеку, оскільки вулицею проїжджає велика кількість транспорту.

З метою вирішення даної проблеми керівництвом громади було проведено переговори та залучено, як соціально відповідальний бізнес, місцеві аграрні підприємства.

Восени минулого року підприємством ТОВ "Калина Фармінг" були закуплені матеріали на суму понад 250 тис. грн.

Цього року проведено роботи з облицювання доріжки тротуарною плиткою, які оплатило підприємство ТОВ "АГРОПОЛІС" на суму 120 тис. грн.

Також до закупівлі матеріалів долучились депутатка Білобожницької сільської ради, власниця ПП "АГРО-СПЕКТР" Марія ГОРБАЛЬ та фермер Богдан РИБЧАК.

В процесі реконструкції було зроблено захід до місцевої амбулаторії та Джуринської школи мистецтв.

Площа реконструкції склала понад 400 м. кв.

Дякуємо соціально відповідальному бізнесу за допомогу у розвитку громади!

Будуємо нашу громаду разом!