З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ!

Дата: 06.11.2022 12:46

Кожного року в першу неділю листопада Україна відзначає День працівника соціальної сфери.

Соціальні працівники відрізняються універсальністю та багатогранністю. Вони є спеціалістами із безлічі абсолютно різносторонніх сфер.

Так як даний фах безпосередньо пов'язаний із комунікацією, то соціальний працівник це і психолог, і соціолог, і правник, і економіст, а, насамперед, людина з високим рівнем емпатійності та добропорядності.

Саме завдяки Вашій наполегливій праці незахищені члени суспільства отримують необхідну допомогу та турботу.

В умовах війни, Ви неустанно допомагаєте переселенцям, і тим самим підтримуєте економіку та благоустрій співгромадян.

Тож хочемо побажати Вам міцного здоров'я, щастя, радості, добробуту, а також, чуйності, людяності, розуміння та уваги, які є основою Ваших професійних якостей.

Пам'ятаймо, що тільки із взаємодопомогою та підтримкою ми зможемо благополучно вистояти у будь-які важкі часи.

З повагою, сільський голова, Віктор Шепета.