У КАЛИНІВЩИНІ ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ

Дата: 01.11.2022 15:16

Фото без опису   Фото без опису

У неділю, 30 жовтня, у селі Калинівщина відбувся масовий захід присвячений збору коштів на потреби військовослужбовців з нашої громади. Програма заходу включала в себе проведення благодійного концерту інтелігенцією Білобожницької громади в складі працівників культури та освіти, разом з небайдужими талановитими людьми з громади та Чорткова, а також проведення ярмарок солодощів жителями сіл Калинівщина та Семаківці.

Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису

Всечесні отці поблагословили захід і окрасили його своєю участю, виконавши Українську повстанську пісню «Стою я в лісі самотою».

Фото без опису   Фото без опису

Також до сталої програми концерту долучились місцеві аматори:

1. Зведений церковний хор - «Тебе взиваємо».

2. Марія Паньків з віршем «Ти думаєш, що вони зі сталі?».

3. Оксана Монзолевська та Галина Фаріон – «Непереможна Україна».

4. Дитячий танець «Тривога».

5. Дитяча інсценізація «Ой, у лісі на полянці», а також інсценізація Наді Варчак «З Україною».

Весь концерт супроводжувався показом підготовленої відеопрезентації.

Хочемо висловити окрему подяку художниці Любові Костецькій, родом з села Великий Говилів Хоростківської територіальної громади Чортківського району, за неймовірний розпис приміщення клубних закладів сіл Калинівщина та Семаківці, а також за чудову картину, яку пані Любов написала безпосередньо під час концерту, а по закінченні презентувала її для продажу, кошти з якого підуть також на потреби ЗСУ.

Фото без опису   Фото без опису

Також щиро дякуємо жителям сіл, які проявили небайдужість, громадську активність, прихильний теплий прийом та благородність намірів.

Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису

Тільки відданою співпрацею ми здобудемо перемогу та виборемо право на краще життя на своїй Богом даній землі!

Разом переможемо!

Слава Україні!