75 РОКІВ З ПОЧАТКУ СУМНОЗВІСНОЇ ОПЕРАЦІЇ «ЗАПАД»

Дата: 21.10.2022 18:38

Історія України налічує безліч сторінок, серед яких трапляються як тріумфальні, так і трагічні.

Сьогоднішній день у нашій історії носить на собі страшне негативне забарвлення. Рівно 75 років тому, 21 жовтня 1947 року, радянська влада здійснила наймасовішу в Західній Україні депортацію українців. Операція охопила Львівську, Івано-Франківську, Тернопільську, Волинську, Чернівецьку та Рівненську області.

Однією з її головних цілей було нейтралізувати діяльність Української повстанської армії та тих, хто їй співчував і допомагав. Протягом доби було вивезено близько 78 тисяч українців на каторжні роботи до Казахстану та віддалених районів Сибіру.

Оглядаючись та перечитуючи сумні сторінки історії, ми дізнаємось про її дивовижну циклічність. Будь які втручання московії в Україну завжди несли з собою загарбницький та геноцидний характер.

Підтвердженням цьому слугує нинішня ситуація, у реальність якої, мовляв, ніхто не міг повірити у 21 столітті. Але цей факт постає очевидним, при глобальному аналізі всієї ситуації.

Нам необхідно пам’ятати сумні сторінки історії, а особливо в ті моменти, коли всередині нас, як прояв меншовартості, прокидається сентимент до будь-чого російського.

Тільки максимально забезпечивши собі безпеку від пагубного російського впливу, ми зможемо зробити правильний цивілізаційний вибір, та найбільш повно розвинути наші власні чесноти та цінності.

Не забудемо та не пробачимо!

Разом до перемоги!