Першочерговим завданням є оздоровлення дітей

Дата: 29.07.2022 14:21

Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту Білобожницької сільської ради, на виконання заходів з реалізації Програми оздоровлення та відпочинку дітей Білобожницької громади на 2022 року, затверджених рішенням 9 сесії Білобожницької сільської ради 8 скликання №393 від 24 грудня 2021 року, профінансовано триденну поїздку в Карпати в село Яблуниця на базу відпочинку "Чотири сезони".
В поїздку було відправлено 47 дітей із закладів освіти Білобожницької громади на комфортабельному автобусі. В першу чергу, це діти соціально-захищених категорій, відмінники навчання та діти, батьки яких працюють в соціальних сферах села.
Бажаємо щасливої дороги, гарного відпочинку та чекаємо на приємні відгуки наших дітей про подорож мальовничими Карпатами.