Дата: 29.07.2022 14:15

Міністерство цифрової трансформації України створило Єдиний державний вебпортал "UNITED 24" для збору пожертв від благодійних організацій, міжнародних партнерів та громадян  для підтримки України.

Національна платформа працює за такими напрямами:

• допомога Збройним Силам України;
  • гуманітарна;
  • медична допомога і допомога дітям;
  • відновлення інфраструктури;
  • цифрова та інформаційна протидія збройній агресії.

Портал UNITED24 є зручним інструментом для збору коштів на офіційні рахунки Міністерства оборони, Міністерства охорони здоров'я та Міністерства інфраструктури України.

За півтора місяці роботи кампанії було зібрано $60 млн, які вже ефективно використовуються міністерствами. Міністерство охорони здоров'я України вже закупили апарати ШВЛ для лікарень, а також займаються покупкою рентген апаратів. Міністерство оборони України закупили за гроші, які були пожертвувані через Портал UNITED24, велику партію бронежилетів і форми для наших захисників. Робота триває і Україна потребує більшого розголосу щодо потреб ключових міністерств.