ПРОДОВЖУЄМО ВІДПРАВЛЯТИ ПРОДУКТИ ВІЙСЬКОВИМ

Дата: 11.06.2022 08:33

Фото без описуБілобожницька громада не збавляє темп, а регулярно, кожного тижня, відправляє мінімум одну машину продуктів для наших захисників.

Вчора, 10 червня, відправили наступну партію приготовлених вареників, випічки, смажених рисовиків, різного роду солодощів, консервацію для військових.

І це все завдяки вам, жителі громади, вашій жертовності, бажання бути корисними і активними. Дякуємо!

Минулого разу жителі Ромашівського старостинського округу передали для бійців цілу машину зібраних і приготовлених продуктів. Постаралися на славу! Дякуємо вам! Все відправлено передано за призначенням.

Цього тижня вже вкотре готували для військових вчителі, учні, техпрацівники, батьки Білобожницької ЗОШ І-ІІІ ст. у приміщенні шкільної ідальні.

Також колективом школи, при благородній допомозі батьків учнів та учениць школи було зібрано закрутки, м’ясні та рибні консерви, домашню випічку, солодощі...

Дякуємо усім, хто долучився до допомоги!

Дякуємо кожному, хто активно та постійно допомагає продуктами та бере участь у приготуванні, підтримці наших воїнів!

Здоров‘я, витримки, наснаги та Божої опіки нашим захисникам!

Все буде Україна!????????

З вірою у Перемогу! ????????