Заповни анкету та стань добровольцем з цивільного захисту

Дата: 11.05.2022 15:07

Фото без описуНа виконання доручення Тернопільської обласної військової адміністрації від 04.05.2022р., виконавчим комітетом Білобожницької громади прийнято рішення про створення Добровольчого Формування Цивільного Захисту (-надалі ДФЦЗ).

Дане формування створюється з метою самоорганізації мешканців на випадок виникнення пожеж на території населених пунктів громади.

Громадяни України, які бажають долучитись до ДФЦЗ Білобожницької громади можуть заповнити анкету на сайті https://dmo.dsns.gov.ua/ в розділі «Я прагну стати добровольцем - рятувальником з цивільного захисту».

Або звернутися до відповідальної особи з цивільного захисту населення Білобожницької громади за адресою: Білобожницька сільська рада, вул. Лесі Українки 34, с. Білобожниця, Чортківський район, Тернопільська область.