Дата: 14.04.2022 14:53

Фото без описуДокументуємо воєнні злочини Російської Федерації в Україні на державному ресурсі.

Офіс Генерального прокурора разом з українськими та міжнародними партнерами створив цей ресурс для належного документування воєнних злочинів та злочинів проти людяності, скоєних російською армією в Україні.

Задокументовані докази будуть використані для кримінального переслідування причетних до злочинів відповідно до українського законодавства, а також у Міжнародному кримінальному суді в Гаазі та в спеціальному трибуналі після його створення.

Надсилайте відео- та фотоматеріали, а також будь-яку інформацію за формою нижче.