Білобожницька громада із перших днів війни посилено допомагає військовим.

Дата: 08.04.2022 09:33

На зображенні може бути: 10 людей, люди сидять, люди стоять та у приміщенніЗ початку повномасштабного вторгнення росії на територію України у Білобожниці запрацював центр прийому продуктів та речей для воїнів у приміщенні сільського будинку культури. Такі пункти діяли у кожному старостинському округу нашої громади.

Кожного тижня із старостинських округів надходили вантажі у вигляді харчів (свіжої випічки, тушонки, консервів, хліба, вареників, овочів, крупів, макаронів, картоплі і тд.), а також засобів особистої гігієни.

Дані речі та продукти централізовано з Білобожниці відправляли бусами та великогабаритним транспортом (фурами) у військові частини: Київщини, Рівненщини, Тернопільщини, Чортківщини, а також загонам територіальної оборони та бійцям з нашої громади на передову.

На сьогодні з Білобожницької громади відправлено:

- 12 753 банки тушонки;

- 6 646 банки закруток;

- 245 банок компотів;

- 13 960 кг картоплі;

- 5 241 кг овочів;

- 210 кг яблук;

- 862 ящика печива, булочок, медівників;

- 5 ящиків цукерок;

- 497 відер вареників;

- 310 кг сала;

- 541 кг крупи;

- 850 кг макаронних виробів;

- 1520 кг муки;

- 1600 кг цукру;

- 17 ящиків кави, чаю.

Це далеко не весь список продуктів, які регулярно місцеві жителі приносили.

? Для виготовлення м’ясних тушонок, паштетів місцевими аграріями ( ПАП "Дзвін"(Градовий В.С.), ПП "АГРО-СПЕКТР" (Марія Горбаль), ПСП "Захід-Агро" (Зарівний М.Б.), Всеукраїнська Аграрна Рада (Алла Стечишин)), підприємцями та жителями громади (Семак Ігор, Кістяник Володимир, Пукалець Микола, Петрашик Олександр, Ласківський Степан, Якипчук Борис, Дросишин Степан, о. Ігор Ракочий) було надано 68 свиней, які всі були реалізовані у вигляді смачної домашньої тушковини для військових, з них три свині під виглядом м’ясної продукції були передані у військову частину.

Дякуємо господиням та господарям! ??

? Наші люди найкращі! Дякуємо усім жителям громади, хто долучився до допомоги у різний спосіб. Бог знає кожного, хто допоміг. Нехай Вам Бог сторицею воздасть! Дякуємо жінкам-господиням за випічку, за вареники та тушонки. За Ваше вкладене серце у кожний медівник ??.

? Окремо слід сказати про допомогу працівників шкіл, садочків, клубів, бібліотек, адже без ваших рук не обійшлося.

Дякуємо Вам за вмілу організацію у плетінні маскувальних сіток, за збір продуктів, медикаментів, одягу, за допомогу у приготуванні вареників, випічки і тощо??.

Дякуємо за пісні, що підбадьорюють дух та малюнки, які відправлялися на передову разом з продуктами??.

? У такий складний час для України місцеві аграрії, підприємці, депутати Білобожницької сільської ради вкотре відгукнулися та надали допомогу для нашого війська.

Висловлюємо подяку місцевим аграріям та підприємцям ПАП "Дзвін"(Градовий В.С.), ПП "АГРО-СПЕКТР" (Марія Горбаль), ПСП "Захід-Агро" (Зарівний М.Б.), СГ ТЗОВ «Ласковецький Бровар» (Грошко І.С.), Бобко Ігор, Наталя Бобко, Назар С.В., Сюсяк З.В..

Дякуємо Вам за вашу щедрість! ??

? Не можемо не згадати власників транспортних засобів, водіїв та волонтерів. Дякуємо Вам за надану допомогу в транспортуванні продуктів!?? Дякуємо волонтерам! У Вас ВЕЛИКЕ серце!??

п.с.:????Насамкінець варто сказати, що ті люди, які зазвичай говорять (розпускають плітки), як правило найменше спричиняються до реальної допомоги. Менше слів, більше діл!

Шановні жителі війна продовжується!

Тримаймо стрій!

Працюймо разом для перемоги!

Слава Україні! ????????

Героям Слава! ????????