Як власникам житла отримати 450 грн за розміщення біженців?

Дата: 21.03.2022 14:45

Фото без описуСвіт не без добрих людей і зараз багато українців безкоштовно поселяють у своїх хатах та квартирах біженців.

Для таких людей держава готується виплачувати компенсації, які мають хоча б покрити комуналку.

Наприклад, якщо ви власник житла і безкоштовно прихистили переселенців, то можете розраховувати на компенсацію у приблизно 450 грн на місяць за кожну прийняту людину.

Авжеж, ніхто просто так гроші роздавати не буде. Для початку треба із заявою звернутися до місцевої влади і повідомити, що готові поселити у себе людей. Це можна зробити і через сайт "Прихисток".

Потім влада на місцях сформує списки житла і після цього у запропоновані помешкання можуть заїхати переселенці (за власним бажанням).

А от безпосередньо гроші власникам квартир виплачуватимуть щомісяця через органи місцевого самоврядування.