У зв’язку з введенням воєнного стану в Україні.

Дата: 24.02.2022 11:56

Від сьогодні в нашій громаді навчальні заклади переведені на дистанційну форму роботи, садочки не працюють, медичні заклади та силові структури працюють в посиленому режимі, балансоутримувачам укритів на території громади доручено забезпечити доступ до них, всіх хто не задіяний в роботі критичної інфраструктури громади просимо залишатися вдома та бути готовими у разі потреби до евакуації в укриття.

Усіх військовозобов'язаних віком від 21 до 60 років, а також усіх, хто готовий і вміє тримати зброю та згідний захищати Україну просимо прибути до Чортківського військового комісаріату м. Чортків.

Також просимо усіх мисливців громади зголошуватися через старостинські округи до патрулювання території в громаді.

Про усіх підозрілих осіб (незнайомців) на територіях сіл просимо одразу повідомляти свого старосту чи звертатися в Білобожницьку сільську раду.

Слідкуйте за офіційною інформацією та не піддавайтеся паніці.