З Днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2021 11:12

Шановні депутати, старости, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята! Адже, сьогодні свято всіх, хто трудиться в сільських, селищних, міських, районних і обласних радах.

Висловлюю вдячність депутатському корпусу, старостам, діловодам, керівникам відділів та працівникам Білобожницької сільської ради, які кожного дня працюють на благо нашої громади.

Бажаю всім міцного здоров’я, достатку та злагоди. Нехай професійність та досвід, творче ставлення до виконання своїх професійних обов’язків сприяють соціально-економічному, культурному та духовному розвитку нашої Білобожницької громади.

Зі святом!????????

голова Білобожницької громади Віктор Шепета