Голодомор пам'ятаємо!
Дата: 27.11.2021 15:18
Кількість переглядів: 614
Щорічно у четверту суботу листопада українці в усьому світі вшановують пам'ять жертв геноциду Українського народу — Голодомору 1932 – 1933 років, а також голодоморів 1921 – 1922 та 1946 – 1947 років.
Масове фізичне винищення українських хліборобів штучним голодом було свідомим терористичним актом тоталітарної системи проти мирних людей, внаслідок чого зник не тільки численний прошарок заможних і незалежних від держави селян-підприємців, але й цілі покоління землеробського населення, яке хотіло жити та працювати на своїй землі. Було підірвано соціальні основи нації, її традиції, духовну культуру та самобутність.
ГОЛОДОМОР ПАМ'ЯТАЄМО!
Вічна пам'ять!