У Білобожницькій громаді відбулися заходи до Дня Гідності та Свободи

Дата: 22.11.2021 08:34

В п'ятницю, 19 листопада, у Будинку культури села Білобожниця відбулися патріотичні заходи до Дня Гідності та Свободи.

Щороку цей день святкуємо 21 листопада.

Цього дня, з інтервалом у дев’ять років, розпочалися дві доленосні для сучасної України події: Помаранчева революція 2004-го та революція Гідності 2013-го.

Зусиллями й талантами клубних працівників Bilobozhnytska Hromada на високому рівні вдалося передати атмосферу майданів 2004-го та 2013-го року.

Голова Білобожницької громади Віктор Шепета звернувся до усіх присутніх та привітав з Днем Гідності та Свободи.

Низький уклін всім захисникам української державності, які назавжди залишаться в пам’яті народу та будуть гідним прикладом для майбутніх поколінь!

Зі святом українці ????????