В Білобожницькій громаді 90% закладів культури підключено до мережі Інтернет

Дата: 18.11.2021 09:44

Фото без описуВпродовж листопада Комунальна Установа працювала над підключенням закладів культури, бібліотек Білобожницької громади до широкосмугового доступу до мережі Інтернет.

Всім нам відомо, що для якісної роботи працівників, спочатку повинні бути створені умови. Одним із найбільш затребуваних на сьогодні - це був доступ до швидкісного Інтернету.

Інтернету, яким би могли безкоштовно користуватися усі відвідувачі бібліотек та Будинків культури Bilobozhnytska Hromada.

Нам це вдалося Віктор Шепета, бо із 18-ти клубних закладів Інтернет був присутнім лише у чотирьох клубах (Ридодуби, Білобожниця, Полівці, Палашівка), а сьогодні, ще десять клубів та Будинків культури отримали доступ до мережі Інтернет, - це

?Калинівщина

?Семаківці

?Косів

?Звиняч

?Скомороше

?Буданів

?Папірня

?Джурин

?Джуринська Слобідка

?Базар

Із 13-ти бібліотек, які є в нашій Громаді усі підключені до Інтернету (за винятком бібліотеки с. Ромашівка).

Працюємо над тим, щоб усунути причини та завершити підключення до Інтернету клубів села Мазурівка, Білий Потік, Ромашівка, Криволука.

# Колумбус Тернопіль