В Ридодубівській гімназії оновлення у шкільній їдальні

Дата: 21.10.2021 15:02

"Праця не тільки там, де людина сіє хліб або садить дерево.

Найбільш тонка, найбільш складна праця,

коли людина приходить до людини,

бачить у її очах, читає "поміж рядків"

її поклик про допомогу.

Ця праця є вищою мірою людського духу".

Саме такі рядки В.О. Сухомлинського хотілось би присвятити нашим спонсорам, людям, які відставивши безліч турбот та проблем, прийшли на допомогу нашій гімназії і своєю працею, доброчинністю допомогли зробити приміщення закладу затишним, привітним та гостинним.

З легкої подачі сільського голови Шепети Віктора Михайловича у липні у нашому закладі розпочались ремонтні роботи у приміщенні ІІ корпусу та обладнанню шкільної їдальні. Було проведено укріплення стін, залито відмостку, ремонт стелі у бібліотеці, класній кімнаті, майстерні, замінено облицювальну плиточку в шкільній їдальні, закуплено нове обладнання: електричну плиту з духовкою, холодильник, мийки, розділочний стіл, блендер, м’ясорубку.

Не обминув своєю увагою шкільну їдальню депутат обласної ради, директор ПАП «Дзвін» Василь Степанович Градовий так як вважає, що харчування і його культура відіграють важливу роль у питанні повноцінного здоров‘я і розвитку школяра. За його сприяння було закуплено каструлі 20л, 15л, 10л, сковорода, ножі, розділочні дошки, підноси, чайник, хлібнички, тарілки, кружки, виделки по 60 штук, сушки для посуди, шумовку, гарнірну ложку, миючі засоби, господарський інвентар, футбольні, волейбольні та баскетбольні м’ячі.

Надаючи допомогу, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даруєте радість та надію, віддаєте частинку себе дітям, які потребують небайдужого повсякденного піклування і уваги. Сподіваємося, що наша співпраця і добрі товариські стосунки триватимуть, а нові проекти та плани реалізуються в майбутньому.

Директор Ридодубівської гімназії Підперигора Ганна Збихівна