Відбувся стройовий вишкіл роїв серед шкільних команд Білобожницької громади

Дата: 13.10.2021 09:29

Вчора, 12 жовтня 2021 року, між дев’ятьма командами шкіл Білобожницької громади відбувся стройовий вишкіл роїв учасників Всеукраїнської дитячо-юнацької військо-патріотичної гри «Сокіл» ( «Джура») під гаслом: «Ми – діти козацького роду, ми – майбутні захисники України».

У молодшій віковій групі «Джура» змагались чотири рої: Ридодубівський, Палашівський, Полівецький, Звиняцький.

У старшій віковій групі «Сокіл» п’ять роїв: Буданівський, Білобожницький, Джуринський, Косівський, Базарський.

Урочисту частину стройового вишколу відкрив мішаний хор Білобожницької ЗОШ І-ІІІ ст., у виконанні якого прозвучала «В’язанка стрілецьких пісень». Свято пройшло в урочистій атмосфері, у ритмі караоке українських народних та сучасних естрадних пісень від виконання яких в усіх учасників заходу переповнював національно-патріотичний дух, почуття поваги до рідної землі, мови, культури, історії.

За підсумками журі переможцями стройового вишколу стали:

У молодшій віковій групі «Джура»:

- І місце - рій «Молоді соколи» Звиняцька гімназія;

- ІІ місце - рій «Побратими» Палашівська ЗОШ І-ІІ ст.;

- ІІІ місце - рій «Калинонька» Ридодубівська гімназія;

У старшій віковій групі «Сокіл»:

- І місце – рій «Надія»Білобожницька ЗОШ –ІІІ ст.;

- ІІ місце - рій «Січ» Базарський ЗЗСО;

- ІІІ місце – рій «Козацька воля» Косівський ЗЗСО.

Напередодні Дня захисника України відрадно відзначити, що молоде покоління виростає з правильними моральними цінностями відповідно до гасла, яким керується молодіжний рух в рамках Всеукраїньської війського-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»):

«Душу –Богові, життя _ Україні, честь – нікому!»

Слава Україні! – Героям Слава!

Більше фотографій на сторінці Фейсбук Bilobozhnytska Hromada