Сьогодні у Білобожницькій ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася презентація документального фільму «Лицар обов’язку і чину – Михайло Галущинський».

Дата: 08.10.2021 08:44

Фільм для учнів старших класів та педагогічного колективу був презентований директором комунальної установи «Центр розвитку» Білобожницької сільської ради Василем Градовим.

Даний фільм, присвячений видатній постаті, педагогу, культурно-освітньому та громадському діячеві, першому команданту Українських Січових Стрільців, вихідцю із села Звиняч, що на Чортківщині, - Михайлові Галущинському.

Стрічка була знята Тернопільським обласним комунальним підприємством «Кінодністер» під керівництвом генерального директора фірми Степана Градового.

Продюсери: Степан Градовий, Наталія Музичук

Режисер-постановник: Михайло Урбанський

Режисер-монтажу: Володимир Демкович

Сценарій: Леся Заморська

Перед презентацією фільму Василь Градовий, який більше десяти років вивчає і пропагує історичну постать Михайла Галущинського, детально розповів присутнім про шановану на Західній Україні священичу родину Галущинських та продемонстрував презентацію із їх фотографій.

Опісля перегляду кожен мав змогу ознайомитися із виставкою, де були представлені зображення, буклети, витяги з преси та література з власного архіву Василя Градового.

Дякуємо дирекції школи та учням!!