Напередодні свята Дня працівників освіти у Білобожницькій громаді привітали вчителів з професійним святом.

Дата: 04.10.2021 09:45

У п’ятницю, 01 жовтня 2021 року, в колі дружньої освітянської родини відбулися урочистості з нагоди Дня вчителя у приміщенні Будинку культури села Білобожниця.

Урочисто та святково привітали зі святом вчителів громади учні Білобожницької ЗОШ І-ІІІ ст.. та шкільний хор. Діти зворушили серця усіх присутніх своїми щирими, палкими вітаннями.

Привітав зі святом освітян громади голова Віктор Шепета, який подякував педагогам за їхню сумлінну працю та особливо відзначив колишніх директорів Гінду Олександру Антонівну та Ярему Петра Федоровича.

Начальник відділу освіти, молоді і спорту Наталія Слободян доєдналася до святкових привітань та подарувала музичне вітання для всіх освітян.

Щиро дякуємо Вам вчителі за вашу працю, жертовність, за любов до дітей нашої громади.

Зі святом!

Більше фото на сторінці ФБ Bilobozhnytska Hromada