З Міжнародним днем музики!

Дата: 01.10.2021 10:01

У цей день ми вітаємо всіх тих, хто любить музику і присвятив їй своє життя, тих, хто пише музику і дарує її людям. Адже вона викликає прекрасні емоції і почуття.

????Вітаємо зі святом композиторів. Бажаємо вам написати ще багато прекрасних творів. Нехай ваші імена засяють поруч з іменами великих композиторів минулих епох, чия музика стала надбанням людства.

????Вітаємо викладачів консерваторій, музичних училищ та музичних шкіл, вчителів музики. Ви вчите відчувати красу музики.

????Вітаємо студентів та учнів музичних закладів. Ви шукаєте свою дорогу і починаєте усвідомлювати, наскільки прекрасний світ музики.

????Вітаємо учасників хору Білобожницької громади та його керівника Василя Градового!

????Вітаємо працівників закладів культури та всіх тих, хто поєднав своє життя з музикою назавжди!

Удачі вам! Зі святом!