Вчора з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек у Білобожницькій громаді привітали бібліотекарів.

Дата: 01.10.2021 09:09

Фото без описуСвяткова урочистість розпочалася із перегляду фільму "Лицар обов'язку і чину - Михайло Галущинський", де детальніше ознайомив нас із цією особистістю Василь Градовий, директор КУ "Центр розвитку" Білобожницької сільської ради.

Опісля линули теплі слова, музичні привітання для працівників шкільних та сільських бібліотек.

Голова громади Віктор Шепета приєднався до привітань та нагородив грамотою Шкрибайло Галину Іванівну, завідувача бібліотеки села Звиняч, за сумлінну багаторічну працю, популяризацію книги серед населення та активну громадську позицію.

Усі присутні бібліотекарі отримали подарунки з нагоди цього святкового дня та їхнього професійного свята.

Зокрема, Василь Градовий відзначив завідувача бібліотеки села Джурин Оробчук Оксану та бібліотекаря села Джуринська Слобідка Нестор Олександру, за багаторічну плідну працю на бібліотечній ниві.

А фахівець відділу освіти молоді і спорту Кучма Марія від імені всієї освітянської родини подякувала та нагородила грамотою бібліотекаря Білобожницької ЗОШ І-ІІІ ст. Кушнір Катерину Євгенівну та бібліотекаря Ридодубівської гімназії Гах Галину Григорівну.

Бажаємо Вам процвітання, любові, щастя, міцного здоров'я та побільше читачів!

Більше фотографій можна переглянути на сторінці ФБ Bilobozhnytska Hromada.