Щодо перезаключення декларацій зі сімейними лікарями!

Дата: 13.08.2021 11:27

Шановні пацієнти Білобожницької громади!  Доводимо до Вашого відома, що у Білобожницькій громаді створено Комунальне некомерційне підприємство" Центр первинної медичної ( медико-санітарної) допомоги" Білобожницької сільської ради.

До якого входять наступні амбулаторії:

?Білобожницька АЗПСМ

Сімейний лікар:

Починок О.М., Моклякова М.С.

?Джуринська АЗПСМ

Сімейний лікар: Феник В.Б.

?Косівська АЗПСМ

Сімейний лікар: Старик М.В.

?Звиняцька АЗПСМ

Сімейний лікар: Малихіна М.П.

?Буданівська АЗПСМ

Сімейний лікар: Малихіна М.П.

Сімейні лікарі і їхні помічники звільнені у КНП ЦПМСД ЧОРТКІВСЬКОЇ МР і прийняті на роботу у КНП ЦПМСД БІЛОБОЖНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ.

?Задля уникнення непорозумінь та подальшого надання первинної медичної допомоги та гарантованого пакету послуг, просимо Вас перезаключити декларації зі своїми сімейними лікарями до 01 вересня 2021 року.

Для цього потрібно звернутись до свого сімейного лікаря та принести копії паспорта, ідентифікаційного коду.

Невідкладна медична допомога надається в обов'язковому порядку,не зважаючи на статус укладення декларації.

З повагою адміністрація

КНП"ЦПМСД"Білобожницької сільської ради.