Вітаємо з Днем Народження Градового Василя Степановича!

Дата: 29.07.2021 12:47

БІЛОБОЖНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЩИРО ВІТАЄ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

ГРАДОВОГО ВАСИЛЯ СТЕПАНОВИЧА

заслуженого працівника сільського господарства України, депутата Тернопільської обласної ради, директора ПАП “Дзвін”, щедрого мецената та доброго господаря

Ваші працьовиті руки, природна мудрість, невсипуща працездатність та багатий досвід живлять сьогодні українську ниву, стверджуючи істину: якщо є урожай, то у народі – мир і спокій.

Тож хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями Ваша життєва нива, хай втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання на радість Вашим рідним, на благо рідної України та піднесення добробуту всього українського народу.

Нехай у Вашому житті завжди будуть міцне, як фортеця здоров’я, мир у Вашій домівці, добробут у Вашій родині, дитячий сміх на Вашому подвір’ї, достаток у Вашій скарбниці, любов від Вашої дружини та спокій у Вашій душі!

НА МНОГІЇ І БОГОМ БЛАГОСЛОВЕННІ РОКИ ЖИТТЯ!!!!

ЗІ СВЯТОМ!