Святкування Дня села у Білобожниці

Дата: 20.07.2021 14:57

Фото без опису18 липня 2021 року, відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня села Білобожниця.

За доброю християнською традицією святкування було розпочато зі спільної молитви духовенства, представників влади, місцевих жителів та гостей біля пам’ятного Хреста на честь скасування панщини 1848 року, що в центрі села Білобожниця.

Пам’ятний Хрест відновлений працівниками КП «Білобожниця», де під час роботи було відновлено заліплені штукатуркою написи, зроблено нову обмостку, викладено декоративним каменем підніжжя, пофарбовано огорожу, зроблено освітлення.

Фото без описуФото без опису

Після завершення посвяти в українському строї учні Білобожницької ЗОШ І-ІІІ ст.., поклали квіти біля підніжжя пам’ятного Хреста, на якому читаємо:

Воскресни, мамо Україно!

Опісля всі урочисто продовжили святкування на стадіоні села Білобожниця, де о 16:00 год відбувся футбольний матч «Нива Тернопіль» (ветерани) зі збірною Білобожницької громади (ветерани).

По завершенню гри на гостей та жителів села чекала розважальна і святкова програма за участі колективів, працівників культури зі всієї Білобожницької громади, а також заслуженого артиста України Володимира Пушкара та заслуженого артиста України Святослава Края і його дочки Христини.

На святковий концерт прибули депутати обласної ради Градовий Василь Степанович та Войцишин Олег Іванович, які спільно з головою громади Віктором Шепетою привітали усіх присутніх, а зокрема довгожителів, що проживають на території села, дітей двійнят та близнят, а також тих хто святкував своє День народження у цей день для який були підготовленні цінні подарунки.

Впродовж усього святкового концерту гості та жителі села мали змогу побувати на ярмарку, де кожний старостинський округ представляв своє село різними солодкими гостинцями, наїдками та напитками.

В ярмарку також взяли участь підприємці з різних куточків Тернопільщини та села Білобожниця, а дітвора розважалася на батутах, гірках, качелях.

Вечером молодь забавляв  музичний гурт ROYAL TALISMAN.

Більше фотографій на сторінці ФБ Biloboznucka Gromada.