Чисте село починається з тебе!

Дата: 05.07.2021 08:31

Шановні жителі Білобожницької громади!

Підтримуйте чистоту довкілля та бережно ставтеся до зелених зон, дитячих та спортивних майданчиків, парків, стадіонів та інших місць масового перебування та відпочинку населення в громаді.

?На території цвинтаря залишайте за собою порядок, викидайте сміття у встановленому для цього місці (- встановлені контейнери для пластику та скла, а не для того, щоб туди скидати викошену траву та бур’яни).

Наближається свято Дня села, тому просимо Вас власним прикладом показати, що чистота й охайність повинна бути не лише напередодні великих свят, а й у повсякденні дні.

?Приберіть прилеглу до огорожі територію, заберіть із вулиць будівельні матеріали та залишки будівельного сміття.

?Пам’ятаймо, що наша поведінка є прикладом для наслідування нашими дітьми та онуками. Давайте закладемо у них основи внутрішньої культури та збережемо свою маленьку батьківщину – рідне село для них і для себе, як справжні господарі.

Адже ніхто, окрім нас самих, не зможе нам створити затишок і порядок.