Громадські слухання

Дата: 17.06.2021 08:36

Згідно з розпорядженням Білобожницького сільського голови від 16 червня 2021 року № 45-од, 16 липня 2021 року о 15.00 год. у приміщенні Білобожницької сільської ради у залі засідань (1-й поверх), за адресою вул. Лесі Українки, 34, с. Білобожниця відбудуться громадські слухання з наступних питань:

1) Про затвердження детального плану території для будівництва та обслуговування обєктів сільськогосподарського призначення по вул. Вокзальна, 45 в селі Білобожниця, Чортківського району Тернопільської області;

2) Про затвердження детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. Ст. Бандери, 24 в с. Джурин, Чортківського району Тернопільської області.

Ознайомитись з матеріалами громадських слухань можна у приміщенні Білобожницької сільської ради у відділі архітектури та земельних ресурсів з 17.06.2021 по 15.07.2021 з 14.00 год. до 16.00 год.