В Білобожницькій громаді відбулася військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

Дата: 07.06.2021 21:32

Фото без описуВ дусі традицій українського козацтва впродовж 02 – 06 червня 2021 року в Білобожницькій громаді проходив І Етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Село Папірня стало центром патріотичного виховання, адже туди з’їхались школярі із 18 населених пунктів, які протягом цього часу зуміли показати рішучість, творчість, дисциплінованість та сміливість.

Даний вишкіл проходив у два етапи.

І етап – це заїзд старшої вікової групи «Сокіл», учнів загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, які мали дводенне таборування з ночівлею.

В кінці вишколу було розділено призові місця та вручено подарунки наступним командам загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст..:

- Команді учнів школи Базар, Косів, Джурин, які отримали казани.

- Команді учнів школи Білобожниця, Буданів, які отримали шампури, а також команда школи с. Буданів отримала ще одну пару шампурів за глядацькі симпатії.

ІІ заїзд – це середня вікова група «Джура», учні загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів. Які також розділили між собою призові місця:

- Команди учнів школи Палашівка, Полівці, Слобідка Джуринська отримали казани;

- Команди учнів школи Ридодуби, Звиняч оримали шампурі, а також команда школи с. Звиняч отримала ще одну пару шампурів за найкраще облаштування табору.

Підсумовуючи можемо сказати, що кожна учнівська команда була найкращою, адже учні творчо підходили до поставлених перед ними завдань. Діти навчилися розкладати палатки, розпалювати вогнище, готувати їжу, організовувати нічне та денне патрулювання біля свого табору.

Варто відзначити учня Білобожницької ЗОШ І-ІІІ ст., який розібрав автомат Калашникова за 8 секунд.

Висловлюємо подяку Грошко Ігору Степановичу «Ласківський бровар» за допомогу у проведені даного заходу та сприянню національно-патріотичного виховання учнів шкіл нашої громади.

Даний захід відбувся за підтримки голови Білобожницької сільської ради Віктора Шепети, заступника голови Тараса Білана, начальника відділу освіти, молоді та спорту Наталії Слободян, старости Буданівського старостинського округу Андрія Дембіцького.

Все облаштування для табору було закуплено за бюджетні кошти, а саме шість комплектних наборів, де в кожний набір входить одна палатка, 10 туристичних килимків, 10 спальних мішків.