Відбулася робоча зустріч з працівниками бібліотек

Дата: 02.06.2021 15:18

Фото без описуСьогодні, 02 червня 2021 року, в Будинку культури с. Білобожниця відбулася нарада директора КУ "Центр розвитку" Василя Градового з бібліотечними працівниками Білобожницької громади.

На нараді було розглянуто питання про роботу бібліотек, трудову дисципліну, організацію роботи з дітьми та дорослим населенням, ознайомлення із важливими подіями та пам’ятними датами 2021 року.

Обговорили питання про роботу з дитячою, юнацькою та дорослою аудиторією, поділились новими креативними формами роботи сучасної бібліотеки та обмінялися досвідом роботи.

Директор Василь Градовий зазначив, що: "Бібліотекар- це сучасна, високоосвічена, комунікабельна особа, яка на сьогоднішній день повинна володіти технічними засобами, такими як комп'ютер, що дасть змогу налагодити зв'язки зі своїми читачами, в час пандемії".

Також, було домовлено проводити дослідження та вивчення діяльності відомих осіб, що є уродженцями даного села, збирати відомості та інформацію про їхню діяльність.

Проводити зустрічі та висвітлювати у пресі та у засобах масової інформації діяльність кожного працівника бібліотеки.

Зі сторони бібліотекарів були підняті та обговорені проблеми кожної бібліотеки.