Голова громади вручив нову футбольну форму ФК Звиняч

Дата: 31.05.2021 09:09

В чемпіонаті Чортківського району з футболу приймають участь чотири команди з Білобожницької громади:

• ФК Білобожниця;

• ФК Косів;

• ФК Звиняч;

• ФК Галичина (яка об’єднала футболістів з трьох сіл – Базар, Палашівка, Полівці).

Ці команди виступають у західній зоні.

В шостому турі, який проходив у неділю, 30 травня 2021 року, команди з нашої громади вдало виступили.

Команда ФК Косів виступаючи на виїзді у с. Біле не дала жодних шансів господарям і виграла з рахунком 7:1.

Минулорічний чемпіон району ФК Вигнанка на своєму полі поступилася злагоджені команді ФК Галичина з рахунком 4:6.

Команда Білобожниці на своєму полі зіграла внічию з ФК Бичківці з рахунком 2:2.

Надзвичайно в гострій боротьбі проходив футбольний матч у с. Звиняч. Під проливним дощем після першого тайму програючи 0:1 звиняцькі футболісти зуміли здобути вольову перемогу з рахунком 4:1.

На цю футбольну гру прибули голова Білобожницької громади Віктор Шепета та директор КУ «Центр розвитку» Василь Градовий. Які перед початком футбольного матчу вручили капітану команди Миколі Воробцю ФК Звиняч нову футбольну форму та м’яч.

Приємним є те що у даній зоні впевнено лідирують команди нашої громади:

ФК Косів, яка після шести турів набрала максимальну кількість очок – 18;

ФК Галичина та ФК Звиняч – поділяють третю сходинку турнірної таблиці з 12 здобутими очками.

Проте ФК Звиняч має одну гру в запасі.

Нажаль ФК Білобожниця поки що замикає турнірну таблицю.

Бажаємо всім командам якнайменше травмувань та якнайбільше перемог. І, звичайно, віримо в команди Білобожницької громади!

Вперед до нових звершень!