Свято Матері у Білобожницькій громаді пройшло на «ура»!

Дата: 18.05.2021 12:07

У неділю, на центральній площі с. Білобожниця відбулося святкування свята Дня матері.

Серед учасників концертної програми запрошені конкурсанти із різних населених пунктів Білобожницької громади, які здобули І,ІІ,ІІІ місця у пісенному онлайн - конкурсі «Мамина молитва - 2021».

Під час святкування директор КУ «Центр розвитку» Градовий В.Г., нагородив переможців конкурсу Грамотами, а їхніх керівників Дипломами.

Із привітальним словом до глядачів звернулася секретар Білобожницької сільської ради Задорожна Н.В., яка привітала усіх із цим травневим святом, а особливо відзначила матерів, які народили та виховали чотирьох та більше дітей.

Під гучні аплодисменти глядачів номер за номером виходили учасники святкової програми: бандуристи, піаністи, вокальні ансамблі, солісти, танцювальні номери, які вражали майстерністю та вправністю юних учасників.

Найменші учасники концертної програми, яких підготували працівники дитячого садочку с. Білобожниця привітали своїх матусь та подарували квіти.