Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора Базарського закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів Білобожницької сільської ради Тернопільської області

Дата: 17.05.2021 10:48

про конкурс на заміщення вакантної посади директора

Відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту Білобожницької сільської ради від 14 травня 2021 № 40-од «Про проведення конкурсу назаміщення вакантної посади директора Базарського закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів»,  з метою публічного і прозорого призначення на посаду директора Базарського закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів Білобожницької сільської ради Тернопільської області,оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Базарського закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів.

Строк   поданнядокументів  дляучасті  в конкурсному  відборі   з  20 травня 2021 року  по 10 червня 2021 року.

Конкурс   на  заміщення   вакантної   посади   директора   відбудеться 25 червня 2021 року.

Вимоги до претендентів на вакантну посаду директора

Базарського закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів:

1. Є громадяниномУкраїни;
  2. Вільноволодіє державною мовою;
  3. Має вищу освіту ступеня не нижче спеціаліста магістра (спеціаліста);
  4. Стаж педагогічної роботи не менше трьох років.

Додаткові вимоги:

• досвід в організації, виконанні та стратегії розвитку освітніх проектів;
  • лідерські якості: ініціативність, вміння керувати, мотивувати і організовувати роботу команди;
  • вміння володіти процесами делегування та планування в роботі;
  • високі комунікативні навички: взаємодія з батьками, учнями та працівниками;
  • високі презентаційні навики.

Для участі у конкурсі подають такі документи:

1. Заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
  2. Автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  3. Копія паспорта громадянина України;
  4. Копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
  5. Документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
  6. Копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;
  7. Довідка про відсутність судимості;
  8. Довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  9. Мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Визначені документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк.

Умови оплати праці: відповідно до вимог наказу Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 року № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15 квітня 1993 року № 102.
          Призначення керівника закладу освіти здійснюється начальником відділу освіти, молоді та спорту Білобожницької сільської ради строком на шість років, а для особи, яка призначається на посаду керівника закладу загальної середньої освіти вперше – строком на два роки. Призначення керівника закладу освіти здійснюється за результатами конкурсного відбору шляхом укладення контракту.

Документи подаються до відділу освіти, молоді та спорту Білобожницької сільської ради   за адресою:   вул. Л. Українки, 34, начальнику відділу освіти, молоді та спорту Білобожницької сільської ради Слободян Наталії Богданівні, тел. 5-12-91.