У Білобожницькій громаді відбувся пісенний онлайн-конкурс присвячений Дню матері

Дата: 13.05.2021 19:46

Фото без описуПротягом цілого місяця на електронну скриньку КУ «Центр розвитку» конкурсанти із 18 населених пунктів Білобожницької громади відправляли відеоматеріали. Серед учасників різна вікова категорія, вид співу, склад виконавців.

Вчора, 12 травня 2021 року, журі пісенного онлайн-конкурсу «Мамина молитва» у складі директора КУ «Центр розвитку» Василя Градового, заслуженого працівника культури Василя Мандзія, спеціаліста вищої категорії, вчителя Джуринської мистецької школи Тетяни Шеремет, хорового диригента, керівника народного хору «Благовіст» Володимира Корчака обрали:

- найкращих вокалістів І, ІІ, ІІІ вікової категорії в номінації естрадний вокал та академічний;

- найкращий ансамбль І, ІІ, ІІІ вікової категорії в номінації естрадний та народний вокал;

- найкращий ансамбль малої форми ІІІ вікової категорії в номінації естрадний та народний вокал.

Переможці конкурсу та їхні керівники, у неділю 16 травня 2021 року, на центральній площі с. Білобожниця, будуть нагороджені Грамотами за І, ІІ, ІІІ місце, а учасники подячними дипломами.

Щиро дякуємо усім хто прийняв участь!

Дякуємо працівникам культури, які готували конкурсантів та проявили надзвичайну активність. Бажаємо і надалі працювати та розвивати таланти у населених пунктах нашої Білобожницької громади.

Переможці в номінації ансамбль:

І місце – Жіночий вокальний ансамбль «Оксамит» с. Білобожниця (керівник Майхрук Н.М.);

ІІ місце – Фольклорний ансамбль «Калина» с. Калинівщина (керівник Байтала З.З.);

ІІІ місце – Жіночий ансамбль с. Ромашівка (керівник Концограда Леся) та жіночий ансамбль «Оксамит» с. Мазурівка.

І місце – Ансамбль Джуринської мистецької школи (керівник Шеремет Т.А.) в І віковій категорії.

ІІ місце – хор Джуринської мистецької школи в ІІ віковій категорії.

Переможці в номінації вокальний дует:

І місце – Сімейний дует с. Калинівщина (Байтала Зоряна та Бойчук Андріана);

ІІ місце – Дует с. Ридодуби (Деренюк Оксана, Пендак Тарас);

ІІІ місце – Дует с. Косів (Васіна Надія, Тешля Тетяна);

Переможці в номінації сольний номер І вікова категорія:

І місце – Ріба Анастасія с. Джурин;

ІІ місце – Кіндяк Марія с. Ридодуби;

ІІІ місце – Курцеба Вікторія с. Звиняч;

Переможці в номінації сольний номер ІІ вікова категорія:

І місце – Пісяк Оксана с. Косів;

ІІ місце – Кузик Діана с. Звиняч;

ІІІ місце – Гринів Тетяна с. Джуринська – Слобідка;

Переможці в номінації сольний номер ІІІ вікова категорія:

І місце – Заяць Ірина с. Калинівщина;

ІІ місце – Велетик Леся с. Джурин.