ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЗАГИБЛОГО ГЕРОЯ АТО КОЦЮКА РУСЛАНА ВОЛОДИМИРОВИЧА

Дата: 03.05.2021 17:55

Сьогодні, 03 травня 2021 року, голова Білобожницької громади Віктор Шепета та директор КУ «Центр розвитку» Василь Градовий вшанували пам’ять українського військового, старшого лейтенанта, командира взводу розвідки 3-го батальйону 51-ї окремої мехбригади, Героя АТО Коцюка Руслана Володимировича.

Коцюк Руслан Володимирович - мобілізований до лав Збройних сил України 11 квітня 2014 року. Вишкіл проходив у військовій частині у Володимирі-Волинському. Наприкінці травня направлений до Іловайська. Останній раз виходив на зв'язок 28 серпня, перебуваючи під Іловайськом. З того часу рідні бійця кинули всі сили, щоб знайти його.

Загинув 29 серпня 2014 року під час прориву з оточення під Іловайськом (Донецька область).

Спочатку герой був похований на військовому кладовищі у селищі Кушугум під Запоріжжям поряд з іншими своїми бойовими побратимами, тіла яких не вдалося розпізнати. Дружина чотири рази робила ДНК-аналіз та кожен раз результат був негативним. Ступінь рідності визначено судмедекспертами за відповідним матеріалом ДНК-експертизи доньки, підтвердження рідні отримали 16 березня.

Перепохований у рідному селі 20 березня 2015 року. Батьки Руслана передчасно пішли з життя. Залишилася дружина Іванна і двоє дітей — донька Марічка і син Ігор.

Указом Президента України № 311/2015 від 4 червня 2015 року, нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

Вічна пам’ять Герою!

Висловлюємо щирі співчуття дружині та дітям!