Білобожницька сільська рада зібрала великодній кошик для потребуючих

Дата: 29.04.2021 21:25

Сьогодні, працівники Білобожницької сільської ради, разом з начальником відділу соціального захисту населення Грициком І.М., здійснили об'їзд населених пунктів нашої громади та подарували великодній кошик дітям позбавлених батьківського піклування та дітям загиблих воїнів АТО.

Також, з ініціативи голови Віктора Шепети, протягом цього тижня було зібрано продукти старостами старостинських округів Білобожницької громади. Сьогодні, їх передано хворим, які перебувають на лікуванні в обласній психіатричній лікарні с. Буданів.

????Хай добра стане більше, а радісне свято Господнього Воскресіння наповнить миром, злагодою, щастям кожну домівку та кожне серце.