Команда «Екобумеранг» Білобожницької ЗОШ І-ІІІ ст. здобула перемогу в обласному конкурсі

Дата: 29.04.2021 09:58

Фото без описуЩиро вітаємо команду «Екобумеранг» Білобожницької ЗОШ І-ІІІ ст. та керівника Г.П. Романів із перемогою в обласному всеукраїнському конкурсі «Земля - наш спільний дім».

Протягом, 23-25 березня 2021 року в Тернопільському обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді в заочному форматі було проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу ,,Земля – наш спільний дім” на тему ,,Атака вірусів. Врятуй Планету”. Де за результатами конкурсу команда «Екобумеранг» Білобожницької ЗОШ І-ІІІ ст., здобула диплом І ступеня серед 40 колективів із 34 об'єднаних територіальних громад.

Вітаємо та бажаємо і надалі високих перемог!