«Подаруй троянду – Лесі Українці»: Білобожницька громада оголошує акцію.

Дата: 22.03.2021 19:06

З ініціативи сільського голови Віктора Шепети, з нагоди 150-річчя від Дня народження громадської діячки, поетеси Лесі Українки та ювілейного року в честь її уродин, в Білобожницькій громаді пройде акція під гаслом: «Подаруй троянду – Лесі Українці»!

Під час даної акції планується висадити 150 кущів троянд біля пам’ятника Лесі Українки та на центральній площі с. Білобожниця.

До акції запрошуються усі жителі Білобожницької громади: депутати та працівники Білобожницької сільської ради, старости, підприємці, шкільництво, учні шкіл, меценати та просто небайдужі громадяни.

Умови: принести кущ троянди (придбати чи можливо з дому ) та разом висадити його біля пам’ятника Лесі Українки та на центральній площі с. Білобожниця.

Час: з настанням тепла на вулиці, додатково всім учасникам буде повідомлено про день та годину спільного висаджування троянд.

Давайте разом вшануємо пам’ять Лесі Українки та подаруємо троянди для неї!!