Розпочато роботу по наведенню благоустрою на території громади.

Дата: 19.03.2021 18:50

Фото без описуБілобожницька сільська рада повідомляє, що згідно доручення сільського голови Віктора Шепети, до Великодніх свят планується робота по наведенню благоустрою на територіях цвинтарів, шкіл, дитячих садочків, клубів, пам’ятних знаків та узбіч населених пунктів Білобожницької громади.

Згідно розробленого графіку робіт по наведенні благоустрою вже сьогодні, перша бригада розпочала роботи в с. Ридодуби, де обрізають та розчищають від зарослі узбіччя при в’їзді у село.

Зазначаємо, що для бригади було придбано все необхідне обладнання, а саме три бензопили STIHL, тримери, захисні жилети та інше.

Після завершення робіт в с.Ридодуби, 23 березня 2021 року, бригада розпочне роботи на цвинтарі с. Косів. Щодо графіку робіт в інших населених пунктах, інформація буде розміщена на сайті або безпосередньо можна буде дізнатися у ваших старостів. Оскільки на графік робіт впливають погодні умови.

Позиція сільського голови Віктора Шепети наступна:

- до Великодніх свят навести благоустрій на усіх цвинтарях населених пунктів громади.