Військові зустрілися з учнями Білобожницької громади

Дата: 12.03.2021 19:18

Фото без описуВчора до школярів Білобожницької громади, завітав підрозділ Сил Спеціальних Операцій ЗС України (- спецназ). Зустріч стала можлива, за ініціативи сільського голови Віктора Шепети, який поклопотав, щоб учні молодших, а особливо старших класів, мали змогу поспілкуватися із військовими, побачити на власні очі однострій системи «Хамелеон», машину хаммер та зброю, якою захищають нашу землю бійці. Адже, саме в старших класах вивчають предмет «Захист України», тому для молодого покоління такі зустрічі корисні, адже вони дають розуміння вважливості служби, яку несуть наші воїни.

Також, бійці подякували дітям за листівки та малюнки, які вони напередодні Нового Року та Різдва готували та відправляли їм. Як зазначив один із бійців, -«ці малюнки заміняють нам шпалери, адже всі наші стіни заклеєні ними».

Тепла зустріч, яка залишиться в пам’яті учнів шкіл та жителів с. Білобожниця, с. Полівці, с. Палашівка, с. Базар надовго. Голова громади Віктор Шепета, зазначив, що такі зустрічі в нашій громаді не останні.

МИ – ЄДИНА КРАЇНА!