Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 19.02.2021 19:10

Сьогодні, 19 лютого 2021 року, з метою належного вшанування Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні та вшанування подвигу учасників Революції Гідності, біля пам’ятного знаку загиблим Героям Майдану в с. Білобожниця відбулася поминальна панахида та година пам’яті. Цей день є особливим для нашої країни, адже ми згадуємо героїчну та, водночас, сумну сторінку історії нашої держави. Події лютого 2014 року, назавжди залишаться в нашій свідомості, а пісня-реквієм «Пливе кача по Тисині» викликає сльози та щем у серці до сьогодні.

Пригадав про ті скорботні дні, та про те, що спонукало людей вийти на Майдан, сільський голова Віктор Шепета, який разом із присутніми жителями громади запалив лампаду пам’яті.

На завершення скорботного заходу усі спільно помолилися молитву «Боже Великий Єдиний», бо поки ми пам’ятаємо і згадуємо — Герої не вмирають…