У зв’язку з погіршенням погодних умов, водії та пішоходи, будьте обережні на дорогах!

Дата: 11.02.2021 13:33

Зважаючи на несприятливі погодні умови, Білобожницька сільська рада просить водіїв і пішоходів бути вкрай обачними, аби не наражати себе на небезпеку.

Водії, будьте уважними, неухильно дотримуйтесь Правил дорожнього руху, уважно стежте за технічним станом транспортного засобу, враховуйте дорожні та погодні умови, не нехтуйте власною безпекою та безпекою пасажирів! Не перевищуйте швидкість, дотримуйтесь безпечного інтервалу та дистанції, уникайте ризикованих маневрів. З особливою обережністю рухайтеся на спусках та підйомах, шляхопроводах, наближаючись до пішохідних переходів, біля навчальних закладів.

Пам’ятайте, що дисциплінованість та уважність на дорозі – гарантія безпеки для кожного.