Пролунала гучна коляда в Білобожницькій громаді

Дата: 08.02.2021 14:53

Фото без описуУ неділю, 8 лютого 2021 року, вже традиційно на Центральній площі села Білобожниця, відбувся святковий концерт «Відгомін Різдвяних дзвонів». Який символізує завершення святкування зимових свят та щорічне прощання з колядою, адже в народі кажуть: «Прийшов Предтеча і забрав свята на плечі».

За дорученням голови Білобожницької сільської ради Віктора Шепети, була реалізована добра традиція після Йордану зустрічатися колективами сіл громади та разом проводжати коляду і цим же творити єдність.
Подякувати Богові за цей зимовий час завітали колядники та щедрувальники із більшості сіл Білобожницької ОТГ:

• чоловічий ансамбль Буданівського СБК (керівник: Володимир Ткачук);
  • дует Косівського СБК із піснею «Нічка та ясная» (керівник: Андрій Пісяк);
  • жіночий ансамбль клубу с. Джуринська-Слобідка (керівник: Оксана Махно);
  • чоловічий ансамбль народних музик та жіночий ансамбль Звиняцького СБК (керівник: Степан Вуйчик);
  • жіночий ансамбль клубу с. Калинівщина (керівник: Зоряна Байтала);
  • жіночий ансамбль клубу с. Ромашівка;
  • колоритний жіночий хор села Білобожниця;
  • директор Ридодубівського СБК Оксана Деренюк із сольним вокальним номером;
  • з жартівливою Меланкою виступив клуб с. Семаківці, який підняв настрій усім присутнім (керівник: Андріана Бойчук);
  • Різдвяним вертепом вітав Білобожницький СБК (керівник: Ольга Шмадило);
  • з піснею "Новий Рік" виступила вокалістка Ірина Заяць;
  • гучною колядою привітав колектив Білобожницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. (керівник: Наталія Ставнича);
  • линули Різдвяні дзвіночки від колективу Дитячого садочку «Дзвіночок» (керівник: Наталія Ставнича);

Кожен виступ був неперевершений та унікальний, сповнений національними традиціями. Учасники у своїх художніх номерах використовували, як і старовинні автентичні колядки, так і сучасні Різдвяні пісні. Українські вишиванки, барвисті хустки та оригінальні костюми додавали святковості та гарного настрою.

З привітальним словом до присутніх звернувся сільський голова Віктор Шепета, який привітав жителів Білобожницької громади та подякував усім учасникам святкового концерту. Адже, вони не дивлячись на те, що холод і мороз на вулиці, зуміли подарувати жителям та гостям с. Білобожниця святковий настрій.

Із заключним словом, виступив директор комунальної установи «Центр розвитку» Василь Градовий, який подякував учасникам за прославу українською колядою Ісуса Христа, та збереження у наших селах українських традицій. Також зазначив, що мабуть немає в світі жодної нації, яка б своїми піснями так прославляла народження Дитини Божої, і щоб вартувало запатентувати українську коляду, як унікальну в своєму жанрі, бо вона є надбанням нашого українського народу.

Святкову програму завершив колоритний хор села Білобожниця фінальною піснею «Щасливого Різдва», а ведучі: директор Джуринського СБК Дмитро Сякалюк і завідувач бібліотекою с. Білобожниця Ірина Джага, гарними віншуваннями та побажаннями зичили в мирі, в здоров’ї та злагоді щасливо дочекатися наступних Різдвяних свят.