До уваги жителів громади!

Дата: 26.01.2021 19:47

Фото без описуНа першому пленарному засіданні другої сесії Білобожницької сільської ради було прийняте рішення про утворення відділу соціального захисту населення та  затверджено Положення  про відділ. Відтепер  відділом буде  проводитись забезпечення реалізації на території сільської ради державної політики у сфері соціального захисту населення, з питань сім’ї та дітей, запобігання домашнього насильства, організації надання соціальних послуг особам, окремим соціальним групам, які перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть самостійно їх подолати.

Також буде проводити прийому документів для призначення і виплати житлових субсидій та соціальних допомог (грошової компенсації вартості пакунка малюка; допомоги жінці, якій присвоєно звання «Мати – героїня»;  допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім”ях ; допомоги особам з інвалідністю; державної соціальної допомоги особі з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю; допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування; допомоги при усиновлені дитини; допомоги при народженні дитини; допомоги у зв»язку з вагітністю та пологами, допомоги  особі, яка доглядає за хворою дитиною; допомога на дітей, які виховуються  у багатодітних сім”ях.

Прийом заяв, декларацій та інших необхідних документів буде проводитись по селах сільської ради старостами, а по селах Білобожниця, Калинівщина, Мазурівка працівниками відділу