Капітан військового корабля завітав до дітей Білобожницької громади

Дата: 05.01.2021 20:59

В кінці 2020 року, з ініціативи сільського голови Віктора Шепети, школярі та вихованці дитячих садків Білобожницької громади написали вітальні листівки з Новим Роком та Різдвом Христовим бійцям Збройних сил України, хлопцям, які захищатимуть нас в той час, коли ми всією родиною святкуватимемо Святий вечір та Різдво. Листи розлетілись в усі куточки нашої держави. І ось перший результат: 4 січня 2021 року до нас в громаду прибув командир одного з військових кораблів ЗСУ і зустрівся із школярами Білобожницької та Косівської ЗОШ. Командир передав слова вдячності, привітання від військових та запросив відвідати бойовий корабель – ось перші результати зустрічі!

МИ – ЄДИНА КРАЇНА!

ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ!