В селі Косів будуватимуть амбулаторію

Дата: 17.12.2020 13:54

16 грудня Голова Білобожницької громади Віктор Шепета спільно із заступником Чортківської РДА Іваном Заболотним, головним лікарем Чортківської ПМСД Ярославом Ратушняком, старостою села Косів Андрієм Бідочко та депутатом Надією Штиник оглянули земельну ділянку, на якій планується будівництво нової амбулаторії загальної практики сімейної медицини і вже виготовлена проектно – кошторисна документація. Потреба будівництва нової амбулаторії виникла у зв’язку з тим, що діюча амбулаторія розташована на далекій відстані від села Косів ( вул. Хомяківська – колишній хутір ), що створює незручності для жителів села при отриманні медичних послуг. Тому, за державною програмою та при співфінансуванні з місцевого бюджету, планується побудувати нову амбулаторію загальної практики сімейної медицини для забезпечення доступної якісної первинної медичної допомоги за місцем проживання.