Замість ялинки - зимовий букет

Дата: 14.12.2020 16:26

Фото без описуКожен з нас, як дорослі так і діти, щиро чекаємо  прекрасних, наповнених дивом та щирими сподіваннями новорічних свят, і тому дуже старанно до них готуємось. Результат такої активної підготовки  прекрасно видно на  виставках-конкурсах творчої та художньої  майстерності.

14 грудня  2020 року  у вестибюлі Білобожницької сільскої ради відкрилась виставка-конкурс під назвою  «Замість ялинки – зимовий букет». Чудово, що такі виставки-конкурси стали традиційними і є одним із етапів Всеукраїнської природоохоронної акції «Не рубай ялинку». Ця акція має глибоке моральне значення, виховує в учнів уважність до світу, що оточує їх,  бачення і розуміння потреби у любові та захисті, пробудження у їхніх душах співчуття та розуміння життя у всіх його проявах. Головною метою виставки є підвищення екологічного та естетичного виховання, формування почуття вишуканості та краси, бережливого ставлення до природи, до збереження зелених хвойних насаджень.

Проходить виставка-конкурс у трьох номінаціях:

"Дідух - різдвяний дух"

"Галицькі сувеніри та різдвяна атрибутика"
"Новорічна композиція "Різдвяна казка"