В Білобожницькій громаді запрацює поліцейська станція

Дата: 10.12.2020 10:52

Сьогодні, 10 грудня, між сільським головою Віктором Шепетою та Головним управлінням Національної поліції в Тернопільській області було підписано меморандум про співпрацю та створення поліцейської станції на території Білобожницької громади.

Поліцейський офіцер громади – це наступний крок у реформі Національної поліції. Його основна мета – забезпечити кожну територіальну громаду окремим офіцером, який не тільки працюватиме на території цієї громади, але й житиме там.

Головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.

Сільський голова Віктор Шепета відзначив, що створення поліцейської станції на території Білобожницької громади значно покращить порядок на території громади та підвищить відчуття безпеки серед її мешканців.